چرا مسلمانان، انسان و افراد را می کشند؟ علت اصلی جنگجو بودن مسلمانان چیست؟

سایت دوم natilos.ir
چرا مسلمانان، انسان و افراد را می کشند؟ علت اصلی جنگجو بودن مسلمانان چیست؟

چرا مسلمانان، انسان و افراد را می کشند؟ علت اصلی جنگجو بودن مسلمانان چیست؟

امروزه برای تمام مردم جهان به اثبات رسیده است که اکثر‌ مسلمان جهان افراد بی گناه را می کشند و گردن می زنند. آمریکا هم بر چنین افکار هایی، ایران را برای نقض حقوق بشر تحریم می کند. علت اصلی این کار این است که بعضی از انسان ها می خواهند چهره اسلام اینگونه باشد.

من تحقیقات بسیار زیادی در این موضوع کرده ام و با صراحت تمام می گویم که بیشتر زندگی کن در زمینه اصلاح دین بوده است پس تمامی این مطالب را بر اساس تحقیقات فراوان می گویم

در تحقیقات وسیعی گروه ما انجام داده است به این نتیجه رسیدیم که اسلام پاک ترین دین جهان است و هیچ ربطی با رژیم های قاتل ندارد.

عربستان یکی از این رژیم های قاتل است و به دلیل کمک به یمن تمام سعی خود را می کند تا زنان و کودکان بی گناه را در یمن قتل عام کنند. این ویژگی عرب ها از زمان های خیلی قدیم هم بوده است، زمانی که پیامبر مسلمانان به صورت رسمی به پیامبری رسید افراد بسیار زیادی ( حتی خانواده های این پیامبر ) بر علیه این فرد اقدام کردند و سعی کردند که این فرد را از بین ببرند. زیرا بر خلاف منافع مادی آنها عمل می کرد، برای همین سراسر زندگی این شخص همواره در مبارزه با چنین افرادی گذشت.

جریان عربستان در جهان نیز مانند همین موضوع است. عده ای می خواهد چهره پاک اسلام را از بین ببرند و به نام شیعه و اسلام می خواهند در زمین آشوب کنند تا هم به مصادیق خود برسند و هم چهره اسلام را در ذهن مردم جهان خراب کنند. عربستان یک رژیم قاتل کودکان یمنی است. آیا می دانستید که در عربستان زنان نمی توانند رانندگی کنند! و هیچ کسی در عربستان حق رای ندارند. به جرأت می گویم که دین عربستان به هیچ وجه دین اسلام نیست چون هیچ یک از آموزه های دینی اسلام انجام نمی دهند و به نام اسلام سعی می کند تا انسان ها و حتی کودکان بی گناه را از بین ببرند.
Why Iranian Muslims Islamic antichrist

چه کشوری در جهان به آموزه های دینی اسلام توجه می کند?

در بین کشور های خلیج فارس، فقط و فقط کشور ایران به اکثر آموزه های دین اسلام توجه می کند و به آن عمل می کند.

من یک پژوهشگر هستم که درباره ادیان تحقیقات بسیاری کرده ام. تمام ادیان را بررسی کرده ام و به این نتیجه رسیده ام که هیچ دینی مانند دین اسلام، بر انسان ها ارزش قاعل نمی شود. اسلام دین مرگ نیست و افراد مسلمان به هیچ وجه جنگجو نیستند. اسلام گفته است که اگر بر کشورت حمله کردند، کشور تو هم باید به آن کشور متجاوز حمله کند و نباید ساکت بنشینند. کاری که بسیار بسیار عقلانی است. آیا درست است که کشوری مانند روسیه به کشوری مانند آمریکا حمله کند و آمریکا هیچ کاری انجام ندهد؟ فکر کنید که روسیه می خواهد ایالتی از آمریکا را تصرف کند و کودکان آمریکایی را قتل عام کند، آیا آمریکا هم مقابل به روسیه حمله نمی کند.
این همان کاری است که مردم فلسطین دارند انجام می دهند. اسرائیل بعد از آنکه موجودیت خود را اعلام کرد بخش های بسیار زیادی از فلسطین را تصرف کرد. فلسطینیان هم به اسرائیل حمله می کنند تا کشور خود را پس بگیرند. ولی آنها همواره غیر نظامیان فلسطینی را میکشند و همواره به آنها حمله می کنند.
ایران هم تمام سعی خود را می کند تا انسان های مظلوم به حق خود برسند. برای همین دلیل است که کشور ایران، صلاح به فلسطینیان می دهد ( البته به صورت رایگان ) تا بتوانند دشمن خود را شکست دهند.
خداوند در کتاب مسلمانان که قرآن نام دارد می فرماید: هرکسی مشکل و یا عذاب فرد مسلمانی را دید و برای آن کاری انجام نداد؛ پس قطعا آن شخص مسلمان نیست. این همان کاری است که ایرانیان انجام می دهند

چرا کسی عربستان متجاوز را تحریم نمی کند؟

شاید این سوال را داشته باشید که اگر عربستان متجاوز است چرا کسی است کشور را مجازات بین المللی نمی کند؟
جواب این سوال این است که عربستان سرمایه بسیار زیادی دارد و به دلیل آن سرمایه ها همواره سعی می کنند که با دادن رشوه و سرمایه های خود به دیگر افراد در سازمان ملل و دیگر کشور ها همواره خود را معصوم جلوه دهند. هیچ کشوری حق ندارد که به کشور دیگر حمله کند، اگر که کشوری مانند عربستان به کشور یمن حمله می کنند پس چرا کسی عربستان را تحریم نمی کنند؟ علت آن این است که عربستان به دادن پول های بسیار بسیار زیاد به آمریکایی ها سعی می کنند تا جلوه خود را در بین ملت ها خوب کنند.
Why Iranian Muslims Islamic antichrist

بهترین دین در جهان چیست؟

با تحقیقاتی بسیاری که من در زمینه ادیان کرده ام به این نتیجه رسیده ام که اسلام بهترین دین در جهان است. این دین سعی می کنند تا بین افراد صبح برقرار کند و همواره مهربانی را در دل افراد جدید دهند. ولی امروزه مسلمانان در جهان اوضاع خوبی ندارند و همواره از بین افراد های گوناگون ترد می شوند. و افراد بسیاری هنوز فکر می کنند که مسلمانان خونخوار هستند و انسان های بی گناه را می کشند.


(0) دیدگاه درباره چرا مسلمانان، انسان و افراد را می کشند؟ علت اصلی جنگجو بودن مسلمانان چیست؟ ارسال شده است.
لطفا شما هم یکی از نظر دهندگان باشید ...