چرا مسلمانان شیعه قتل می کنند؟ علت گردن زدن و کشتن انسان ها در مذهب شیعه چیست؟

سایت دوم natilos.ir
چرا مسلمانان شیعه قتل می کنند؟ علت گردن زدن و کشتن انسان ها در مذهب شیعه چیست؟

چرا مسلمانان شیعه قتل می کنند؟ علت گردن زدن و کشتن انسان ها در مذهب شیعه چیست؟

امروزه عده بسیار زیادی هستند که در انواع سایت های بین المللی، مذاهب مسلمانان را مذاهب بسیار بد و زننده می نامند. این در حالی است که هیچ یک از گفتار آنها صحیح نیست. با تحقیقاتی که من کرده ام، متوجه شده ام که دو مذهب شیعه و سنی، دو مذهب پاک و بی نظیر در بین تمامی ادیان است. تمامی گفتارم را با دلیل های عقلانی و منطقی ثابت می کنم، پس منتظر باشید و این مطلب را تا آخر بخوانید.

من به عنوان یک پژوهشگر و کسی که ۷ سال درباره ادیان تحقیق کرده است می گویم که اسلام و مذهب شیعه بهترین دین در بین ادیان جهان است زیرا تمام اصول یک زندگی پاک را رعایت کرده و حتی مجازات قتل انسان را سخت ترین مجازات یعنی قتل خود قاتل بیان کرده است. یک سوال پیش می آید که علت آنکه تمام جهان علیه شیعه مطلب می نویسند و این مذهب پاک را مورد تهمت قرار می دهند چیست؟
Why Iranian Muslims Islamic antichrist


منافع بعضی از افراد در جهان و افراد قدرتمند در از بین بردن اسلام است. => ریچارد نیکسون رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا در کتاب پیروزی بدون جنگ نویسید: «اسلام خمینی و بنیاد گرایی ایران و اسلامی بودن این کشور برای ما خطرناک تر است از تهدید کمونیزم شوروری ( روسیه ) است.»
است حرف به طور واضح می گوید که دین اسلام برای دولت آمریکا بسیار خطرناک است. این حرف یکی از ترس های افراد قدرتمند از دین پاک اسلام است.

افراد قدرتمند امریکایی برای بد نام کردن چهره اسلام دست به هر کاری می زنند.
همه می دانند که داعش ( ISIS ) یک روزه ایجاد نشد و من با دلایل بسیار زیادی می گویم که داعش به دست خود آمریکا و عربستان سعودی و برای تجزیه عراق و بد نام کردن چهره اسلام ایجاد شده است. شما خودتان توانید از سایت های معتبر مطلب بیشتری درباره چگونگی ایجاد داعش بخوانید.
Why Iranian Muslims Islamic antichrist


این مطلب برای دفاع از دین اسلام نیست بلکه برای گفتن حرف های دست است. من نمی خواهم که چهره دین اسلام را خوب جلوه دهم بلکه حرف های دست و صحیحی را می گویم که درباره آن ۷ سال تحقیق کرده ام.

ممکن است که شما افرادی را در لبنان و فلسطین ببینید که با موشک های قدرتمند به اسراییل حمله می کنند. حتما شما با خود فکر می کنید که این افراد فلسطینی چقدر وحشی هستند ولی واقعا این افراد فلسطینی کار درستی را انجام می دهد. چون اسراییل سرزمین آنها را تصرف کرده است و برای همین است که افراد فلسطینی می خواهند سرزمینشان را دوباره در اختیار خود قرار دهند. اشغال گران اسراییلی با تفنگ و تسلیحات نظامی پیشرفته به درون خانه های فلسطینیان می آیند و آنها را به زور از خانه و محل کشاورزی خودشان بیرون می کنند. اگر کسی به داخل خانه شما بیاید و شما را از خانه خودتان بیرون کنند شما چه کاری انجام می دهید. پس نباید حرف اسراییل را گوش کنید زیرا قطعا دروغ می گویند.

ما یکی از مهم ترین مباحث درباره اسلام بیان کردیم تا شاید افراد را از اشتباه بزرگ بیرون بیاوریم. به یقین اسلام پاک ترین دین در بین ادیان جهان است. پس‌ با دید کلی به این موضوع نگاه کنیم و سعی نکنیم حرف های دروغ رسانه ها را باور کنیم.


(0) دیدگاه درباره چرا مسلمانان شیعه قتل می کنند؟ علت گردن زدن و کشتن انسان ها در مذهب شیعه چیست؟ ارسال شده است.
لطفا شما هم یکی از نظر دهندگان باشید ...